• USD 36.6
  • EUR 38.5
  • GBP 44.6
Спецпроєкти

В "Енергоатому" відповіли на рішення Путіна офіційно "привласнити" Запорізьку АЕС

Указ президента Росії Володимира Путіна про прийняття у власність РФ Запорізької атомної електростанції є неадекватним та юридично нікчемним

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у заяві НАЕК "Енергоатом", повідомляє "ДС".

У компанії зазначили, що президент Володимир Зеленський визнав усі укази Володимира Путіна про анексію територій України в Донецькій, Луганській, Херсонській та Запорізькій областях та пов'язаних із цим документів юридично нікчемними та такими, що порушують суверенітет України. Це стосується й указу президента РФ про прийняття у федеральну власність запорізької АЕС.

"Запорізька АЕС продовжуватиме працювати в Україні, згідно з українським законодавством, в українській енергосистемі, в "Енергоатомі", — наголосили в НАЕК.

Як повідомляла "ДС", президент Володимир Зеленський видав указ, згідно з яким укази президента Росії Володимира Путіна про анексію територій Донецької, Луганської, Херсонської та Запорізької областей України та пов'язані з їх забезпеченням документи є юридично нікчемними.

5 жовтня стало відомо, що керівник НАЕК "Енергоатом" Петро Котін виконуватиме обов'язки генерального директора Запорізької АЕС, яка перебуває під контролем російських окупантів.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua