• USD 36.6
  • EUR 35.6
  • GBP 40.3
Спецпроєкти

В Ізюмі ексгумували понад 300 тіл

У нещодавно звільненому Ізюмі (Харківська область) станом на 21 вересня ексгумували вже 338 тіл загиблих, які були виявлені у місці масового поховання

www.currenttime.tv
Реклама на dsnews.ua

Про це повідомив прокурор Харківської області Олександр Фільчаков, передає "ДС" з посиланням на "Супільню".

Так, було ексгумовано тіла 320 цивільних та 18 військовослужбовців ЗСУ.

За словами прокурора, на цвинтарі виявили 445 могил, у деяких із них поховали від 2 до 4 осіб одночасно.

"Дуже велика кількість ексгумованих — з мінно-вибуховими травмами, також дуже багато — з численними переламами кісток, є також з ознаками катування", — сказав Фільчаков.

Роботи з ексгумації похованих на цвинтарі в Ізюмі планують завершити до кінця 23 вересня, сказав прокурор. Далі групи працюватимуть на інших об'єктах.

"Є наступні місця, які нами вже встановлені, і ці спільні групи будуть уже ексгумувати тіла на інших територіях. Уже відомо про приблизно 3-5 даних поховань", — повідомив Фільчаков.

Голова райадміністрації Степан Масельський у свою чергу додав, що загиблих під час окупації в Ізюмському районі можуть бути тисячі.

"Ми були б дуже щасливі, якби оце б поховання було б єдине в нашому районі. Тому, що кожного дня знаходимо біля під‘їздів закопаних людей, знаходимо по посадках, дуже багато люди хоронили самі, по оселях. Особливо спочатку в результаті авіанальотів, від ударів артилерії", — сказав Масельський.

Як писала "ДС", у нещодавно звільненому від російських окупантів Ізюмі на Харківщині знайшли масове поховання понад 400 мирних жителів.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua