• USD 27
  • EUR 32.7
  • GBP 38.1
Спецпроєкти

Все шкереберть: Тупицький прокоментував обшуки

Олександр Тупицький, відсторонений від посади голови Конституційного суду, назвав обшуки незаконними і заявив про необхідність змінити підслідність його справи

Реклама на dsnews.ua

Про це Тупицький сказав в коментарі виданню Liga.net, передає "ДС".

За словами Тупицького, обшук проходив за місцем проживання, в автомобілі дружини і на дачі у тещі.

"Обшуки проводилися не з метою розслідування, а з іншою метою. Тому в результаті нічого, що цікавило слідчих, знайдено не було", — підкреслив він.

Відсторонений глава Конституційного суду заявив, що обшук був безпідставним.

"Вони два тижні ходили до Печерського суду за дозволом і судді їм відмовляли в проведенні обшуків. І вони зламали одну суддю, яка, мабуть, не розібралася. Оскільки в постанові все написано шкереберть", — зазначив він.

За словами Тупицького, в таких обшуках немає сенсу, оскільки слідство у справі триває вісім років і два роки тому його тричі допитував слідчий.

"Справу сфальсифікували. Я прошу змінити підслідність і передати справу з ДБР до Нацполіції", — заявив Тупицький.

Як повідомляла "ДС", 13 травня слідчі Державного бюро розслідувань провели обшуки у Олександра Тупицького, який був відсторонений від посади глави КСУ.

Нагадаємо, 29 грудня 2020 року Володимира Зеленського відсторонив від виконання обовʼязків судді главу КСУ Олександра Тупицького. 26 лютого 2021 року Зеленський на місяць продовжив відсторонення Тупицького з посади голови КСУ.

27 березня 2021 року Володимира Зеленського скасував указ президента від 14 травня 2013 року про призначення Олександра Тупицького і Олександра Касмініна суддями Конституційного Суду України. Представник президента в КСУ Федір Веніславський заявив, що таке рішення є законним і повʼязано з діями Тупицького, які легалізували анексію Криму.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua