• USD 29.3
  • EUR 31.2
  • GBP 36.8
Спецпроєкти

"Ми - лохи": Комаровський розповів про загрозу для України через перемогу Зеленського (ВІДЕО)

Відомий український лікар-педіатр та телеведучий Євген Комаровський заявив, що настільки масштабна підтримка, яка була у Володимира Зеленського під час президентських виборів 2019 року, є загрозою державності України

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це він сказав в інтерв'ю журналісту Дмитру Гордону, повідомляє "ДС".

Комаровський зазначив, що якби він та Гордон "залишили свою думку при собі", то монобільшості у партії "Слуга народу" у Верховній Раді не було б. При цьому він додав, що вони б не змогли вплинути на підсумки президентських виборів.

Лікар також переконаний, що масова підтримка Володимира Зеленського у 2019 році є "унікальним прецедентом", який "виключно небезпечний у плані державності України".

"Ми не можемо дозволити собі Конституцію, яка дозволяє монобільшість", — сказав Комаровський.

За його словами, "подібна ситуація не має повторитися" навіть якщо до влади прийде "ідеальна людина".

Комаровський також повторив своє твердження, в якому він назвав себе та журналіста "лохами".

"Ти лох. І я лох. Але ми — кожен сам по собі, з різних приводів... Я звичайний (лох — ред.), а ти — конкретний. Я просто постояв поруч, а ти на три години інтерв'ю (з Зеленським — ред.) зробив", — сказав він, відповідаючи на запитання журналіста.

Як повідомляла "ДС", раніше Євген Комаровський заявив, що погодився б піти в політику лише в одному випадку — якби його діти поїхали за кордон.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua