• USD 36.7
  • EUR 39.6
  • GBP 46.2
Спецпроєкти

Стало відомо ім'я нового головного тренера "Динамо"

Олександр Шовковський – виконувач обовʼязків головного тренера "Динамо"

Олександр Шовковський
Олександр Шовковський
Реклама на dsnews.ua

Київське "Динамо" оголосило про призначення Олександра Шовковського виконувачем обов'язків головного тренера. Про це "біло-сині" повідомили на своєму офіційному сайті, пише "ДС".

На чолі команди 48-річний український фахівець змінить Мірчу Луческу, який раніше оголосив, що залишає посаду.

Шовковський працював асистентом румунського тренера із січня 2023 року. Українець уже виконував обов'язки головного тренера Динамо, коли наприкінці минулого сезону Луческу був змушений зробити операцію на нозі та перебував на лікарняному.

"За результат завжди відповідають головний тренер та його тренерський штаб, ви ж відповідаєте за якість своєї гри, — звернувся до футболістів новопризначений тренер. — І у вас є певний рівень гри, нижче якого ви не маєте права опускатися, а навпаки прагнути його підвищувати. Містер Луческу вкладав у вас свої сили, знання, досвід. А досяг він багато чого у своєму житті та карʼєрі. Тому я хочу, щоб ви ще раз подякували Містеру за виконану роботу".

Раніше Олександр Шовковський також був асистентом у Андрія Шевченка та Олександра Петракова у збірній України. У тренерському штабі Шовковського в Динамо працюватимуть Еміль Карас, Олег Гусєв та Михайло Михайлов.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua