• USD 36.6
  • EUR 38.3
  • GBP 44.2
Спецпроєкти

Конгресменка США Спартц закликала Єрмака піти у відставку

Представниця Конгресу США Вікторія Спартц заявила, що голові Офісу президента України Андрію Єрмаку треба піти у відставку

Вікторія Спартц
Вікторія Спартц
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у заяві опублікованій на сайті політика, передає "ДС".

"Багато американців і європейців вже давно відчувають серйозні побоювання з приводу Єрмака. Якби пан Єрмак був державним діячем, як людина з уже сумнівною репутацією, він би пішов у відставку цієї зими після того, як запевнив українське керівництво, що ніякого нападу з боку Росії не буде, що знизило готовність України. Однак ніколи не пізно вчинити правильно", – зазначила Спартц.

За її словами, Єрмак розпочав "наклепницьку кампанію" проти неї.

"На жаль, замість того, щоб вирішити питання, які я висловила минулого тижня, пан Єрмак розпочав наклепницьку кампанію проти мене", – заявила Спартц.

Нагадаємо, напередодні конгресменка США, українка Вікторія Спартц звернулася до президента США Джо Байдена з проханням з'ясувати безпечність переговорів із главою Офісу президента України Андрієм Єрмаком, враховуючи "різноманітну розвідувальну інформацію" щодо нього, зокрема щодо його можливих зв'язків з Росією.

В українському МЗС розкритикували звернення Спартц, заявивши, що її дії "є неприхованою спробою повернути в американську політику класичні наративи російської пропаганди про начебто зв’язки керівництва України з Росією і втягнути нашу державу у внутрішню політику США".

У відповідь Вікторія Спартц заявила, що президент України Володимир Зеленський "повинен розв'язувати проблему" Андрія Єрмака і закликала МЗС України серйозно ставитися до її заяв.

Український конгресовий комітет Америки також засудив звернення конгресменки Вікторії Спартц щодо можливих російських зв’язків глави ОПУ Андрія Єрмака.

Співголова групи на підтримку України в Конгресі США Марсі Каптур звинуватила свою колегу у необачній допомозі президенту Росії Володимиру Путіну.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua