• USD 36.6
  • EUR 37.2
  • GBP 44.2
Спецпроєкти

Лавров обурився тим, що Росія не єдина ігнорує етику дипломатії

Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров висловив невдоволення щодо публікації останніх переговорів президента РФ Володимира Путіна та президента Франції Еммануеля Макрона. Дипломат забув, що його відомство робило так само

Сергій Лавров
Сергій Лавров / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Розшифровку його спілкування зі ЗМІ наводить сайт російського МЗС, передає "ДС".

"Принципово ведемо переговори таким чином, щоб нам ніколи не було соромно. Завжди говоримо, що думаємо. Готові відповідати за свої слова та роз'яснювати нашу позицію. Вважаю, що дипломатична етика не передбачає одностороннього зливу запису", – заявив Лавров.

Спікер МЗС України Олег Ніколенко відреагував на заяву російського дипломата у Facebook. За його словами, висловлювання Лаврова – свідчення "дисоціативного розладу" у російській дипломатії.

"Але при цьому він забув згадати, як його відомство в листопаді 2021 року оприлюднило конфіденційну переписку міністрів закордонних справ Німеччини та Франції в контексті діяльності Нормандського формату. Як ви розумієте, дозвіл на це вони не давали.

Ось і виходить такий дисоціативний розлад у російській дипломатії. Говорять одне, а роблять інше", – написав Ніколенко.

Нагадаємо, 17 листопада минулого року Міністерство закордонних справ Росії оприлюднило кілька листів глави відомства Сергія Лаврова своїм колегам у Німеччині та Франції Хайко Маасу та Жану-Іву Ле Дріану про зустріч у "нормандському форматі" та врегулювання конфлікту на Донбасі.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua