• USD 36.6
  • EUR 39.2
  • GBP 45.1
Спецпроєкти

NYT: Путін змушує Пригожина з Шойгу миритися та організував їхню особисту зустріч

Президент Росії Володимир Путін організовував зустріч ватажка приватної військової компанії "Вагнера" Євгена Пригожина та голови Міноборони РФ Сергія Шойгу

Володимир Путін
Володимир Путін / Pixabay
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в секретних документах Пентагону, які "злили" до мережі, передає "ДС" з посиланням на The New York Times.

У документах американської розвідки сказано, що у лютому 2023 року Путін спробував врегулювати конфлікт Пригожина та Шойгу особисто, викликавши їх на зустріч.

Вона, припускається, відбулася 22 лютого і була пов'язана зі звинуваченнями Пригожина на адресу Міноборони РФ, де він говорив, що військове командування обмежує групу Вагнера у постачанні боєприпасів.

"Зустріч майже напевно стосувалася принаймні частково публічних звинувачень Пригожина і напруженості, що випливає з цього, у відносинах з Шойгу", — йдеться в документі.

Нагадаємо, за даними американського Інституту вивчення війни (ISW), критика МЗС Росії на адресу власника ПВК Вагнера Євгена Пригожина продовжує зусилля Москви з дискредитації власника цієї приватної військової компанії.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua