• USD 36.5
  • EUR 39.7
  • GBP 46.1
Спецпроєкти

Сербії та Україні буде гірше: Вучич прокоментував промову Путіна

Ескалація в Україні продовжиться, а політична ситуація для Сербії через це погіршиться

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив президент Сербії Олександр Вучич на збройній висівці в Абу-Дабі, коментуючи послання президента Росії Володимира Путіна, передає "ДС" з посиланням на УНІАН.

"Виходячи з того, що я міг бачити із заяв Путіна, ясно, що він буде дуже запекло продовжувати боротьбу в Україні, що, як і звичайна ескалація конфлікту, ще більше ускладнить становище Сербії в політичному, військовому і всіх інших сенсах", — сказав він.

За словами президента, такі дії Путіна були очікуваними. Вони можуть призвести до змін у політиці щодо Белграда не лише Москви, а й інших країн.

"Це те, чого ми очікували, і я очікую побачити через день, два або три великі зміни на полі бою і значні зміни в подальших політичних діях щодо Сербії, як з боку Заходу, так і з боку інших міжнародних чинників", — додав Вучіч.

Нагадаємо, президент-диктатор Росії Володимир Путін 21 лютого виступив із щорічним посланням до Федеральних зборів РФ. Під час виступу, який тривав близько 2-х години, він озвучив головні тези пропаганди РФ: звинуватив Україну та Захід у розв'язанні війни та погрожував світові глобальним конфліктом. Крім того, він оголосив про припинення участі Росії у Договорі про скорочення стратегічних наступальних озброєнь та заявив про підготовку ядерних випробувань.

Як повідомляла "ДС", раніше Олександр Вучич зазначив, що Сербія не може підтримати вторгнення Росії в Україну і визнає Крим та Донбас українськими територіями.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua