• USD 36.6
  • EUR 38.3
  • GBP 44.2
Спецпроєкти

РНБО запровадила санкції проти Дерипаски, Фрідмана і Ко

Рада національної безпеки та оборони України ухвалила рішення про застосування санкцій до значущих фізичних і юридичних осіб РФ — у ньому "тисячі прізвищ і тисячі компаній"

Михайло Фрідман
Михайло Фрідман
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив президент України Володимир Зеленський у відеозверненні за підсумками засідання РНБО, передає "ДС".

"Сьогодні ж Рада нацбезпеки і оборони України ухвалила рішення про застосування санкцій до значущих фізичних і юридичних осіб Росії, які не знайшли в собі мужності виступити на захист людяності та міжнародного права або які так чи інакше залучені до агресивних кроків проти України і спільноти демократичних народів", — сказав Зеленський.

Водночас секретар РНБО Олексій Данілов в ефірі телемарафону заявив, що у списку, зокрема, "великий пакет російських олігархів".

"Сьогодні закінчилась письмова процедура відносно санкцій, у них великий пакет російських олігархів, промислових компаній, чиновників, депутатів Держдуми РФ — там тисячі прізвищ, тисячі компаній. Ми над пакетом доволі довго працювали", — сказав Данілов, але не назвав прізвищ.

За даними декількох співрозмовників "Економічної правди", РНБО ухвалила рішення про санкції, які стосуються 1300 осіб, і які синхронізуються з раніше запровадженими санкціями ЄС і США.

"Синхронізація з західними санкціями вся, учасники референдумів, Медведчук і оточення, Янукович, Курченко, Дерипаска, Лєбєдєв, Фрідман. І всі олігархи, які йшли в пакеті синхронізації", — сказав співрозмовник "ЕП".

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua