• USD 27.2
  • EUR 32
  • GBP 37.4
Спецпроєкти

Кулеба — про Кримську платформу: спосіб виправити помилки 2014-го

Кримська платформа — це спосіб виправити помилки 2014 року, коли незаконні дії Росії застали світ зненацька

Дмитро Кулеба
Дмитро Кулеба / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні на Twitter-сторінці міністра закордонних справ Дмитра Кулеби, передає "ДС".

"Кримська платформа — це спосіб виправити помилки 2014 року, коли незаконні дії Росії застали світ зненацька. Об’єднавшись на саміті Кримської платформи 23 серпня, ми продемонструємо, що дуга історії довга, але вона нахиляється до поваги міжнародного права", — написав Кулеба.

Як писала "ДС", 26 лютого президент Володимир Зеленський утворив Організаційний комітет з підготовки установчого саміту "Кримської платформи". Саміт Кримської платформи заплановано на 23 серпня.

Про готовність приєднатися до Кримської платформи заявили Франція та Словаччина. Підтримали створення Кримської платформи також в Європарламенті. США готові приєднатися до української ініціативи щодо "Кримської платформи".

Президент Польщі Анджей Дуда та литовський лідер Гітанас Науседа візьмуть участь у саміті "Кримської платформи", а також в урочистостях з нагоди 30-річчя незалежності України.

За словами президента Володимира Зеленського, у саміті візьмуть участь 30 держав.

Нагадаємо, раніше в МЗС РФ заявили, що Росія розглядає участь країн в Кримській платформі як пряме посягання на її територіальну цілісність.

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба заявив, що Росія протидіє "Кримській платформі", однак Москві не вдасться перешкодити проведенню інавгураційного саміту в Києві.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua