• USD 36.6
  • EUR 39.3
  • GBP 45.6
Спецпроєкти

У Зеленського відповіли Угорщині на відмову заарештувати Путіна

Угорщина обнулила свою репутацію відмовою виконувати зобов'язання у рамках Римського статуту щодо виконання рішення Міжнародного кримінального суду, який видав ордер на арешт президента Росії Володимира Путіна

Реклама на dsnews.ua

Про це заявив радник керівника Офісу президента Михайло Подоляк в ефірі національного телемарафону, повідомляє "ДС".

"Сьогодні ще раз Угорщина проявила себе. Вони можуть казати все що завгодно, це питання чи хочуть вони дотримуватись правил", — сказав він.

"Угорщина продовжує обнуляти свою репутацію, а після цього вона буде мати інші складнощі щодо спілкування у ЄС. Мова про кредити та гроші, ринки збуту і загалом зниження репутації", — пояснив він.

Нагадаємо, 17 березня Міжнародний кримінальний суд видав ордер на арешт російського диктатора Володимира Путіна та уповноваженого президента РФ з прав дитини Марії Львової-Бєлової.

Президент України Володимир Зеленський заявив, що видача ордера на арешт російського диктатора Володимира Путіна є рішенням, з якого розпочнеться історична відповідальність.

Головний прокурор Міжнародного кримінального суду Карім Хан заявив, що російський диктатор Володимир Путін будь-якої миті може постати перед Міжнародним кримінальним судом.

Міністр юстиції Німеччини Марко Бушман оголосив, що виконає ордер на арешт президента Росії Володимира Путіна, якщо він ступить на німецьку землю.

У ПАР заявили, що знають свої юридичні зобов'язання у рамках Римського статуту, що передбачає виконання рішень Міжнародного кримінального суду. У серпні в країні відбудеться саміт БРІКС, на який Володимир Путін планує прилетіти.

Глава адміністрації прем'єр-міністра Угорщини Гергей Гуйяш заявив, що Угорщина не заарештовуватиме президента Росії Володимира Путіна, якщо він прибуде на територію країни, тому що Римський статут не вбудований в угорську правову систему.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua