• USD 36.6
  • EUR 38.6
  • GBP 44.7
Спецпроєкти

САП оголошує у міжнародний розшук "слугу" Трубіцина, якого судять за багатомільйонний хабар

Обвинувачений у справі щодо одержання 1,39 млн грн неправомірної вигоди депутат Київської міськради не отримував від САП дозвіл для перетину держкордону

Владислав Трубіцин
Владислав Трубіцин
Реклама на dsnews.ua

Спеціалізована антикорупційна прокуратура оголошує в розшук депутата Київради від "Слуги народу" Владислава Трубіцина, якого було затримано на багатомільйонному хабарі. Про це заявили в САП у відповідь на запит Цензор.НЕТ, повідомляє видання.

Як зазначено у відповіді, обвинувачений у справі щодо одержання 1,39 млн грн неправомірної вигоди депутат Київської міськради не отримував від САП дозвіл для перетину державного кордону.

"Разом з тим, відповідно до інформації з Державної прикордонної служби України згадана у вашому запиті особа перетнула державний кордон 13.05.2023", — зазначили у САП.

Зважаючи на це, прокурором САП "найближчим часом у суді буде ініційоване питання щодо оголошення обвинуваченого у міжнародний розшук", йдеться у повідомленні.

Як повідомлялося, Владислав Трубіцин, якого було затримано на багатомільйонному хабарі та випущено під заставу на час судового розслідування, не з’явився на засідання антикорупційного суду 17 травня, а його телефон був вимкнений.

Наступне засідання у справі Трубіцина призначене на 30 травня.

Раніше головний редактор "Цензор.НЕТ" Юрій Бутусов повідомляв, що "слуга народу" Трубіцин підробив посвідчення інспектора енергонагляду і, користуючись ним, ходив з фіктивними перевірками по ринках Харківщини. Також Трубіцин був фігурантом справи про викрадення цінних книг з Національної бібліотеки Вірменії.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua