Для тех,
кто не делает
поспешных выводов

Вадим Денисенко: Праймеріз на виборах в ДНР. Що хотів сказати Сурков Порошенку

Понедельник, 23 Мая 2016, 19:58
В ДНР пройдуть праймеріз виборів. При чому, якщо вірити Захарченку, це робиться для того, щоб не дати київським олігархам перемогти в Донецьку

Ця заява викликала цілу бурю в шклянці води наших зрадофілів. Почалися розмови про швидкі вибори на Донбасі, про продаж цих територій Ахметову і ко, а тут ще й масла в вогонь підлив Тука-з-фпейсбука, який сказав, що реінтеграцією Донбаса треба зайнятися негайно. Але про Туку зараз не будемо говорити, він давно робить ті заяви, які чиновник не має права робити. Більш важливо зрозуміти навіщо Владислав Сурков задумав робити праймеріз в ДНР. Важливо розуміти, що ця заява переслідує відразу кілька цілей.

1. Це чистий тролінг українців. В Кремлі не могли не розуміти, що зрадофіли і зрадоботи відразу ухопляться за цю історію і продовжать мантру про те, що Порошенко домовився з Кремлем про особливий статус.

2. Насправді ні для кого не секрет, що вплив Ахметова і ряда інших крупних бізнесменів-регіоналів достатньо сильний і зараз. Попри кадрові втрати в вищому ешелоні керівництва ДНР, Ахметов залишається одним із найбільших працедавців Донбасу і він буде гратися в вибори. Що означає заява Захарченка в цьому плані? Очевидно, що це посил і Ахметову, і Звягільському, і Гуменюку і іншим, який можна перекласти так: не лізьте в політику і ми не будемо змінювати схеми. Чи дослухаються вони до цього посилу? Очевидно, що всі вони будуть шукати правди в Москві і будуть пробувати шукати дозволів для проведення своїх людей в місцеві органи влади.

3. Праймеріз просто необхідні Суркову. Справа в тому, що провести реальну соціологію на цих територіях неможливо. Але Сурков, судячи з усього ще не дозрів до того, щоб провести вибори по "бєспрєдєлу" із максимальним вкидуванням. Праймеріз - це такий собі пробний шар, який покаже реальний розклад сил. При цьому праймеріз - це прекрасна можливість скинути неугодних.

4. І нарешті, не треба забувати, що праймеріз - це просто красиве слово, яке дає повний люфт для проведення/непроведення виборів. Праймеріз можна провести, а потім пару років не проводити ніякі вибори (ну почалося загострення на фронті, які тут вибори). А можна і взагалі ці праймеріз не проводити. Одним словом всім нам не потрібно з цього приводу взагалі збуджуватися. І тим більше, не потрібно кричати про зраду.

5. Що нам потрібно робити? Нам потрібно говорити про те, що праймеріз - зрив мінських домовленостей. І це односторонній вихід Москви із переговорного процесу

Джерело: facebook.com

Больше интересного из Сети читайте на сайте dsnews.ua