Для тех,
кто не делает
поспешных выводов

Олексій Кафтан: Російська армія втікає на навчання від власних відходів

Пятница, 26 Августа 2016, 13:18
На тлі переможних реляцій російських ЗМІ якось загубилася новина про те, що тамбовські комунальники перекрили каналізацію гарнізону через борг

radiosvoboda.org

На Росії знов оголошено масштабну перевірку боєготовності військ. Пентагон занепокоєний. Та не через бойову потугу він переймається.
Російські війська в поле виводять для того, щоб військові містечка не потонули в лайні.

На тлі переможних реляцій російських ЗМІ якось загубилася новина про те, що тамбовські комунальники перекрили каналізацію гарнізону через борг МО, який становить 10 млн. рублів. Зовсім не таємниця, що відомство Шойгу аналогічним чином поводиться по всій Росії. І це логічно: в країні така криза, тож як ще можна зекономити, аби вистачило на ремонт танчиків:) Отже, що менше часу війська лишаються в місцях постійної дислокації - то менше навантаження на інфраструктуру. А якби Міноборони домовилось із Мінсільгоспом, то можна було б і заробити на добривах. Утім, для цього потрібна комерційна жилка дещо іншого штибу, ніж звичка до дерибану.

Тут, однак, є певний елемент шантажу. Сморід від бійців "непобедимой и легендарной", яких вивели перевітритись, поки не надто сильний, вочевидь, стане неймовірним, якщо обурені комунальники повиключають по гарнізонах і воду. Москва, таким чином, ледь не прямим текстом погрожує світові, демонструючи можливість і намір обзавестись новим типом хімічної зброї. Тож Пентагон, вочевидь, занепокоєний саме цим, а не фактом маневрів. І, до речі, такою самою очевидною є подібність методів Москви й Пхеньяну. Вот он каков, Дорогой Руководитель Пут Ин Вов.

Джерело: facebook.com

Больше новостей о событиях за рубежом читайте в рубрике Мир